IDM szakértő

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 3-5 éves éves informatikai rendszermérnöki területen dolgozol
  • Jogosultságkezelő (IDM) rendszer ismerete min. 2 év Konfigurálás, implementálás, üzemeltetés területek legalább egyikén
  • IDM fogalmak, folyamatok magabiztos ismerete
  • Jártas vagy és komfortosan mozogsz az alábbi témakörökben:
    • SQL lekérdezések
    • Scriptelés
    • Felhős címtárak kezelése
    • Felhasználói életciklus fogalmak
  • Aktív középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Szeretnél globális, több országot átfogó komplex projektek megvalósításában részt venni
  • Vágysz a tanulásra és az új technológiák ismeretére
  • Fontos számunkra, hogy együtt gondolkozz velük és legyél csapatjátékos
  • Proaktívan dolgozol
  • Lelkes vagy és mered megosztani az ötleteidet velünk, legyenek azok bármennyire is meredekek J

Előnyt jelent:

  • OneIdentity, Oracle Identity Management termékek ismerete
  • A jogosultságkezelési folyamatok értelmezése és a megoldások tervezése
  • Virtualizációs technológiákban való jártasság és tapasztalat
  • Jó dokumentációs képesség

Rád váró feladatok:

  • Ügyfeleink számára számos szolgáltatást nyújtunk (pl. IAM stratégia tervezés, jogosultság-és hozzáféréskezelési folyamatok felmérése, kialakítása, fejlesztése és természetesen IDM rendszer bevezetése, támogatása) ebben mind számítunk Rád! De menjünk bele részletesebben? Rendben!
    • IDM környezet telepítése, konfigurálása terv alapján
    • Ügyfelek rendszereinek tervezése, beállítás, komponensek telepítése
    • Tesztelések
    • Dokumentálás
    • Support feladatok, verzióváltások kezelése

Miért jó a csapat tagja lenni?

  • Versenyképes fizetés
  • Tréningek, képzések biztosítása
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Megismerheted a legújabb technológiákat
  • Senior kollégáink imádnak tanítani, minden általunk használt termék és technológia rejtelmeibe részletesen bevezetünk
  • 3 nap HO lehetőség
  • Rendszeres csapatépítő programok, ha nem lenne elég a heti 2 nap a kollégákkal :)