IT Architect

Szívesen dolgozol banki projekten? Magabiztosan kommunikálsz, és rendelkezel IT integrátori területen szerzett tapasztalattal? Jelentkezz nálunk IT Architect pozícióba nagy múltú, stabil partnercégünkhöz és kamatoztasd tudásodat komplex tervezési feladatokban!

Ezekre a feladatokra keresünk téged:

  • Üzleti és IT fejlesztési projektekben való részvétel
  • IT infrastruktúra tervek kidolgozása
  • Infra architektúra alapelvek és szabványok alkalmazása
  • Döntési folyamatokban való részvétel
  • Stratégiai tanácsadás

Amit te nyújtasz:

  • Releváns szakmai tapasztalat IT üzemeltetési vagy integrátori területen
  • IT infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Az alábbi témakörök közül legalább háromban jártasság:

Microservice architektúra, publikus felhő ismeretek, operációs rendszerek alapos ismerete, adatbázis kezelő megoldások, virtualizációs technológiák, hálózati, storage és mentés technológia, web technológiák és enterprise architektúrák ismerete, HA/DR, Business Continuity megoldások

Amit mi nyújtunk:

  • Feladatkörödnek és szintednek megfelelő bérezés
  • Munka-magánélet egyensúly biztosítása, home office
  • Nagyvállalati háttér, nemzetközi projektek
  • Karrierlehetőségek és fejlődés